Ürünler

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2008 yılında İstanbul Sancaktepe’de kurulan Teknomarpc, 2020 yılında da Ümraniye’de Modasteps sitesini kurarak faaliyetlerine online olarak devam etmeyi sürdürmektedir. web sitesinde 1000 den fazla ürünün bulunduğu Takı ve aksesuarlar, mutfak malzemeleri, banyo malzemeleri ve hediyelik ürün olarak satışına devam etmektedir. 2020 yılının başlarında tüm Türkiye’ye kaliteli ve uygun fiyata ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde göndermeye başlamıştır.

İnsana, topluma ve tabi ki doğaya saygılı bir değer anlayışına sahip olan Modasteps her zaman işinde uzman olmak için kendini geliştirerek, mükemmellik arayışından vazgeçmemiştir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinden temin ettiği geniş ürün ağıyla Türkiye’nin tüm bölgelerine ürünlerini göndermeyi başarmıştır. Hiçbir yerde bulamayacağınız ilginç ürün çeşitleri ile sektörde ön sıralarda olmanın gururunu yaşamaktadır.

Modasteps kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ürünlerini müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli üretimleri, gerekse ithal ürünleri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak en büyük gayelerinden biri olan; müşteri memnuniyetini ilk basamağı olarak görmüştür.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Modasteps kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ürünlerini bol çeşitlilikler içerisinde müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli ürünleri, gerekse ithal ürünleri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak en büyük gayelerinden biri olan; müşteri memnuniyetini ilk basamağı olarak görmüştür.

Alışveriş Sepeti
Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

0 Karşılaştır
0 İstek Listesi
0 öğeler Sepet
Menü